Autodrom Główna Kontakt Agencja
 
  AUTODROM : Formuła Student

O Agencji
Współpraca
Kontakt
..
Kalendarz
FAQ
 
Lut28

Inne bolidy

 Inne bolidy
Pierwszym, polskim bolidem, który wziął udział w konkursie Formuła Student w 2009 roku, był RT09 zaprojektowany przez studentów Politechniki Wrocławskiej - PWR Racing Team. Był to projekt wyłącznie wirtualny. Dopiero w następnym roku, 2010, po odpowiednich poprawkach, został zrealizowany przez ten sam zespół i wystartował w konkursie lecz już pod nazwą RT01.

Kolejne projekty zespołu PWR Racing oraz innych polskich zespołów biorących udział w konkursie Formula Student, nie tylko w brytyjskiej, ale także w innych, europejskich edycjach tych zawodów, są prezentowane już bardziej ogólnie. Mimo to dzięki renderom, zdjęciom w galerii oraz opisom technicznym, możemy dowiedzieć się w jak różnych kierunkach podąża myśl techniczna naszych studentów. Etapy powstawania projektu staramy się opisać w sekcji "aktualności".

Po szczegóły projektów i więcej informacji o pracy studentów odsyłamy na www.formulastudent.pl redagowanej przez nich samych.GŁÓWNA :: O AGENCJI :: WSPÓŁPRACA :: FAQ :: KALENDARZ :: KONTAKT