Kalendarz
FAQ

Paź11

Romecki na salonie samochodowym

W dniach 7-9 października Stefan Romecki uczestniczył w targach motoryzacyjnych Salon Automobile International de Lyon. Został zaproszony na ten drugi pod względem wielkości salon samochodowy we Francji przez organizatora wyścigów samochodowych RACECAR i pełnił rolę kierowcy obwożącego zwiedzających gości samochodem wyścigowym właśnie tej serii, która jest europejską wersją słynnego amerykańskiego NASCAR. Stefan zaliczył w bieżącym sezonie dwa weekendy wyścigowe, a ponieważ jego występy zostały zauważone przez organizatora tych wyścigów, został poproszony o wzięcie udziału w tej imprezie, promującej RACECAR?a na arenie międzynarodowej.

Dla Stefana uczestnictwo w targach jest to oczywiście znakomitą okazją do nawiązania kontaktów marketingowych i zaprezentowania swoich wyścigowych planów na przyszły sezon. Jak wiadomo Stefan Romecki wraz z Arturem Bleynie chcą wystartować w sezonie 2012 w Mistrzostwach Europy kategorii GT3. Zespół AB Motorsport przygotowuje w tym celu samochód BMW Z4 GT3, a obaj kierowcy są na etapie poszukiwania sponsora, który zapewni im starty w pełnym cyklu zawodów.

Więcej na oficjalnych stronach Stefana Romeckiego.

źródło: Autodrom.pl