Autodrom Główna Kontakt Agencja
 
  AUTODROM : Formuła Student

O Agencji
Współpraca
Kontakt
..
Kalendarz
FAQ
 
Maj27

PWR Racing Team wstrzymane powodzią

PWR Racing Team wstrzymane powodzią
Z powodu powodzi nękającej wiele terenów naszego kraju, dostawy części i podzespołów zamówionych przez PWR RT, były w większości opóźnione. Fala powodziowa idąca przez Wrocław zagrażała również garażowi, w którym konstruowany jest bolid.

Na szczęście skończyło się na zagrożeniu i zespół odetchnął z ulgą. W ubiegłym tygodniu firmy sponsorskie dostarczyły części układu hamulcowego a kilka dni temu zaczęły napływać następne podzespoły. Studenci dostali już elementy zawieszenia - zwrotnice i piasty oraz gotowy układ wydechowy.

Trwają prace nad złożeniem samochodu. Część procesów obróbkowych wykonywanych jest w laboratoriach Politechniki Wrocławskiej. Zespół czeka na dostawę kolejnych części oraz dalsze podwykonawstwo. Szczególnie zniecierpliwienie wywołuje oczekiwanie na poszycie samochodu, każdy chciałby zobaczyć już bolid w pełnej okazałości.

Równocześnie z budowaniem samochodu trwają prace nad skompletowaniem dokumentów niezbędnych do startu w konkursie. Zespół wysłał już tzw. Cost Report, czyli najważniejszy dokument wymagany w zawodach Static Event w Silverstone.

źródło: Autodrom.pl
 
 
Dodaj do:
Facebook
|
Zakładki Google
|
Delicious
|
Twitter
|
Wykop

GŁÓWNA :: O AGENCJI :: WSPÓŁPRACA :: FAQ :: KALENDARZ :: KONTAKT